Vibrafit medic

VIBRAFIT

medic jest platformą treningowo-rehabilitacyjną dla klinik, gabinetów fizjoterapeutycznych, praktyk lekarskich, punktów treningowych z trenerem personalnym.
VIBRAFIT medic to jedno urządzenie z dwoma trybami pracy tj. z opcją classic, w trakcie której platforma drga pionowo (do góry, na dół) oraz z opcją medic,
w trakcie której platforma naprzemiennie przechyla się na boki, imitując naturalny chód człowieka. Opcja medic zapewnia sesję niezwykle zbliżoną do naturalnego ruchu.
Trening jest niezwykle przyjemny. Drgania pionowe są silniej odczuwalne niż diagonalne, polecane są przy ćwiczeniach siedzących. Na całej powierzchni platformy drgania pionowe są takie same.

VIBRAFIT

medic to jedno urządzenie z dwoma trybami pracy tj. z opcją classic, w trakcie której platforma drga pionowo (do góry, na dół) oraz z opcją medic, w trakcie której platforma naprzemiennie przechyla się na boki, imitując naturalny chód człowieka. Opcja medic zapewnia sesję niezwykle zbliżoną do naturalnego ruchu. Trening jest niezwykle przyjemny. Drgania pionowe są silniej odczuwalne niż diagonalne, polecane są przy ćwiczeniach siedzących. Na całej powierzchni platformy drgania pionowe są takie same.

DLACZEGO WARTO?

Otrzymujesz urządzenie posiadające dwie opcje pracy, zbudowane w Niemczech zgodnie z wymogami 93/42/EWG, certyfikowane przez TUV NORD, CE 0044.

ZESTAW VIBRAFIT medic


W skład zestawu wchodzą:
- platforma wibracyjna z uchwytem,
- wieża sterująca,
- kabel zdalnego sterowania,
- kart chipowe, uruchamiające urządzenie,
- mata gumowa,
- podpórki pod ręce,
- pasy.

DANE TECHNICZNE PLATFORMY


Powierzchnia platformy:
długość 80 cm, szerokość 60 cm, wysokość 126 cm

Waga platformy 95 kg

Dwa współdziałające ze sobą silniki, niewymagające konserwacji ani dodatkowych kosztów. Platforma połączona jest z wieżą dwoma oznakowanymi kablami. Proste połączenie platformy z wieżą za pomocą oznakowanych końcówek.
Dwa tryby pracy - pierwszy imitujący naturalny chód człowieka (diagonal), drugi tryb pionowy (vertikal).

DANE TECHNICZNE WIEŻY STERUJĄCEJ


Napięcie 220 V, 50/60 Hz; 0,37 kW
Waga wieży 12 kg
Czytnik kart chipowych (po włożeniu naładowanej chipowej karty klienta, urządzenie uruchomi się)
Programowanie kart klienta przy wieży za pomocą kart specjalnych
3 graficzne wyświetlacze ułatwiające trening - pierwszy pokazuje pozycję, drugi parametry danego ćwiczenia, trzeci natomiast, na jakie mięśnie w danym momencie oddziałujemy wykonując dane ćwiczenie.
Łatwa obsługa wieży za pomocą przycisków START, STOP, MODUS, /-
Wieża posiada dwie opisane końcówki ułatwiające połączenie z platformą, wyświetlacze i elektronikę. Dzięki takiemu rozwiązaniu są oddzielone od platformy, co poprawia ich trwałość.
Pilot zdalnego sterowania umożliwia swobodne wykonanie ćwiczeń w pozycji leżącej bądź siedzącej.
Zakres frekwencji 20-50 Hz
Program treningowy z opcją medic, imitujący chód człowieka oraz z opcją classic - drgania pionowe platformy.
Wybudowana zgodnie z DIN 957-1/-5 Klasa S.A.

KARTY CHIPOWE

Karty chipowe służą do zapisu treningu, załadowania czasu wykupionego przez ćwiczącego oraz uruchamiają urządzenie. Po włożeniu karty chipowej klienta urządzenie pokaże ile czasu zostało do wykorzystania, a następnie wyświetli po kolei zapisane przez trenera ćwiczenia w odpowiedniej zaplanowanej kolejności.

Bądź na bieżąco!

  • Kontakt
  • Wrocław 51-162
  • ul.Miechowity 1
  • tel:
  • 71 3117344
  • 71 3117073
  • E-MAIL:
  • biuro@ittermann.pl
  • Napisz do nas!